Fuar Stand Modelleri | StandART Fuarcılık | Stand Contractor Turkey

14/10/2019

Stand Contractor In Turkey

Fuar standı modelleri ve uygulamaları konusunda StandART Fuarcılık ailesi olarak en modern ve şık stand tasarımları'nı hazırlamaktayız. Bölgemiz haricinde Türkiyegeneli İstanbul, Antalya ve İzmir fuar stand firmaları arasından en modern ve şık tasarımları en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

StandART fuar hizmetleri kurulduğu ilk günlerdeki aynı heyecan ve azim ile birbirinden şık fuar standı, kongre standı, demonte standlar ve ürün tanıtım standları hazırlamaktadır. Türkiye içerisindeki bütün fuar ve kongre organizasyonlarında iyi ve işinde profesyonel hizmet sunan bir stand imalatı yapan firma İzmirde ve Ege bölgesinde aramalarınıza son verebilirsiniz. Atölye ekiplerimiz ve montaj ekiplerimiz başladıkları bütün stand uygulamalarını titizlik içerisinde tamamlıyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz. Arzu ettiğiniz özelliklerde hazırlıyoruz standlarınızı. Tasarım ekibimiz zevkinize ve bütçenize en uygun fuar standı modelini çıkarmaktadır. Arama motorları üzerinde fuar stand İzmir firmaları aramalarınıza artık bir son verebilirsiniz.

Firmalarınızın tanıtımına maksimum seviyede katkı sağlayacak ve markanızın gücüne güç katacak özellikler taşıyan ahşap ve demonte fuar standları. Referanslarımızı yine resmi web sitemizde bulabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.Revize edilmiş makine parkurumuz sayesinde ürün tanıtım standları imalatımız hassas kalitelerde yapılmaktadır. En ince detaylarına kadar planlıyoruz. Firmamızdan alacağınız bütün plastik standlar yada ahşap tanıtım standları hizmet sonrası garantimiz kapsamında bulunmaktadır. Günün her saati bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizden gelecek telefonları beklemektedir. Profesyonel hizmetler ve elbetteki güler yüzlü hizmet.

Modüler Fuar Standı Modelleri

Modüler fuar standları olarak adlandırılan demonte fuar standları iki grup altında toplanmaktadır. Octanorm ve maxima olarak iki gruba ayırdığımız demonte fuar standları yine şirketimiz hizmetleri arasındadır. Tasarım ve üretim özellikleri bakımından diğer bir stand modeli olan ahşap fuar standlarından değişiklik göstermektedir. Hazır levhaların fuar standı tasarımı neticesinde montajlanması ile montajlanır. Zamandan tasarruf sağlanmaktadır demonte standlar ile. Ayrıca yine ahşap standlara göre daha uygun fiyatlıdır. Kısıtlı zamanı olan müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Demonte fuar standı İzmir ve Ege bölgesinde yine StandART fuarcılık olarak en şık tasarımları ve cazip ödeme avantajlarını biz sunmaktayız. Bizlere hemen iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz Ayrıca bu link üzerinde fuar standı modellerimizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp üzerinden yine taleplerinizi iletebilirsiniz.

Açık Hava Reklam Uygulamaları

Yine açık hava reklam uygulamaları hizmetlerimizi sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İzmir tabelacı arayarak artık daha fazla zaman kaybetmeyin. Endüztriyel reklam konusunda deneyimlerimiz fuar standı uygulamalarımız ve kurumsal kimlik hizmetlerimiz. Marka reklam ailesi bünyesinde kurulmuş olan firmamız yine sizlere tam hizmet reklamcılık anlayışı ile hizmet sağlamaktadır. Tabela sektöründe, fuarcılık ve stand imalatı sektöründe ayrıca kurumsal kimlik ve katalog, broşür logo ve kartvizit gibi basılı işlerde ajansımız bünyesindeki tasarım ekipleri sizlere özel tasarımlar hazırlamaktadır. Her geçen gün büyümeye hızla devam eden müşteri kitlemizden gelen olumlu geri dönüşler ve yorumlar neticesinde hizmet kalitemizi ve yelpazemizi her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz. Butik ajans gibi çalışan ajansımıza girdiğiniz andan itibaren kendinizi sıcak bir iş ortamında bulabilirsiniz. İçilen acı kahveler eşliğinde tasarım ekiplerimiz sizler ile ilgilenmektedir. En modern tasarımlara ve uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz fuar standları, kongre standları, ışıksız yada ışıklı tabela, totem tabela gibi uygulamalar için bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

İzmir Stand İmalatı

Bizden haberler için bizi takip edin.

Kutu harf tabela çeşitleri ve fason kutu harf imalatı konusunda reklam şirketimiz İzmir harici Türkiye geneli ve yurt dışında yalaşık 14 ülkeye kesintisiz hizmet verebilmektedir. Profesyonel bir hizmet kalitesi ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Fason kutu harf ihtiyaçlarınızda firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Gsm numaramızdan...

İzmir Gaziemir tabela ve reklam ihtiyaçlarınız için bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz. İzmir tabela üretimlerinde sektör lideri. Modern ve göz alıcı kutu harf, fuar standı ve araç folyo kaplama uygulamaları. Web sitemizi ziyaret etmek için WWW.İZMİRDETABELAREKLAM.COM linkine tıklayınız.

İzmir Tabela Tasarımları 0545 627 06 08
İzmir Tabela Reklam ve Fuar Standı - 0545 627 06 08
Powered by Webnode
Create your website for free!